Srpen 2008

Už zejtra ! Infekce , nemoc , prostě hnus !

31. srpna 2008 v 20:57 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Nééé ! Už zejtra ! Hnus , hnus , hnus !! Já tam nechcu ! Jako chápu ty co se těšej do nějaký 1,2, nebo třeba 3 třídy , to jo ! Ale já du do 7. a to někdo de třeba na střední ! No mě švihne x( ! Já tam nechci..zase se učit , psát písemky , bejt zkoušená ... podělaný :'( Vim že tam musí ,,každej" , ale prostě je to hrozný x/ Tak jako...první tejden bude ještě tak nějak snad goodeckej ale pak už to zas bude na pěkný kuloví ho* ... No . Jako napište mi kdo se těší , protože já určitě ne . Ale zase sem už 2 měsíce neviděla většinu kámošů a tak .. takže se na ně těším :) To je to na co těšim :) Jako... tak dneska sem ještě nafotila fotenky ... jedny doma a jedny na tenise co sme byli ted večer :) Ty z domova budou u tohohle článku , ale ty z tenisu tu budou až asi zejtra ptže je ještě nemám v PC a mobil mám vybitej z toho focení x) Tak... tady sou ty photenky :)


Tak a tady už sou ty fotky..je jich celkem 18 . Mno newim..sou tak středně (ne)hezký podle mě mno..posuďte sami tu sou :)
1 x 2 x 3 x 4 x 5 x 6 x 7 x 8 x 9 x 10 x 11 x 12 x 13 x 14 x 15 x 16 x 17 x 18
No..tak zejtra sem dám ty z dnešního tenisu :)


No...takže do tý školy se těšim jenom na kámoše mno :) :'( Jinak se trochu těšim na tělák , ale klidně bych to oželela kdybych třeba rok nemusela do školy x) To jako jo ... No , tak já du do 7. a ségra do 4. ... Prej mi dneska říkala , že jí budu pomáhat s učenim :) Se zbláznila ne ? Já budu mít se svým učením co dělat , takže ať se s nějakým mojim raděním rozloučí a udělá mu pápá protože na to fakt asi čas mít nebudu x) Já budu asi ráda že budu mít vůbec čas na PC a na házenou..jako fakt ... to nemůžou bejt prázdky třeba půl roku ? x) To by bylo goodecký ne ?! No tak se mějte hezky , zejtra ráno než pudu do školy už asi nic nepřidám až potom . Zejtra je jenom jedna hodina že jo ?! Asi jo...mno tak se mějte hezky a přeju hezkou popravu zejtra ... Jo a nezapomeňte si vzít černý oblečení a ve škole se tvářit jakoby vás právě měli tupym nožíkem rozřezat na 2 miliony malinkatých kousíčku zaživa .. x) Tak pápá :)

Úprava fotek ...

31. srpna 2008 v 12:07 | KiFfinka.Baby* |  Moje galerka
Hojky lidišky , tak sem upravovala fotky (ne moje ale celebrit!) ... nevim jak to má nazvat mno , tak je to úprava fotek asi x) Tak na to jukněte..myslim že je to celkem pěkný .) Písejte komentky ...

Ashley Tisdale : Před x Po
Emily Osment : Před x Po
Miley Cyrus : Před x Po

Tak co , líbí ? :) Písajte...

Můj blendík ...

31. srpna 2008 v 10:32 | KiFfinka.Baby* |  Moje galerka
Hojky , jen tak sem si vyrobila blend , tak na něj jukněte :) Podle mě je takovej ani ne hnusnej ani ne hezkej..tak napůl :) Pište komentky :)

...: Here :...

Tak co , líbí?

4 mé blendíky s Ashley Tisdale ...

30. srpna 2008 v 20:13 | KiFfinka.Baby* |  Moje galerka
No...tak tady sou 4 mé blendíky s Ashley Tisdale . Podle mě sou celkem i povedený :) Tak jukněte plsky všici a napísejte komentek..

Blendy : 1 x 2 x 3 x 4

No..ten 1. neni nic moc , ale ostatní sou podle mě celkem i pěkný :) Tak pište plsky komentky..pp :)

Moje photenky focené před chvílí ...

29. srpna 2008 v 18:37 | KiFfinka.Baby* |  Moje fotky
Tak a sou tu photenky focené před chvílí :) Snad se Vám budou líbit , mě celkem jo ale spíš jen tich posledních 6..ty předtim moc ne :) Tak jukněte a plsky napište komentky ...
1 x 2 x 3 x 4 x 5 x 6 x 7 x 8 x 9 x 10 x 11 x 12 x 13 x 14 x 15

A tadyty jsou podle mě ty hezčí ...
1 x 2 x 3 x 4 x 5 x 6

Tak snad se Vám líběj :) Podle mě je tich posledních 6 prostě nej mno..tak papa :)

Přihlašte se pls do Miss Blog 2008 ...

29. srpna 2008 v 16:23 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Ahojky lidišky ,
S kámoškou sme si založili blog ... MISS BLOG 2008 ... a je tam přihláška tak se plsky přihlašte :) Adresa je www.missblog-2008.blog.cz ... pls přihlašte se všichni..pp :) A dííky moc :)

Sem dom ..

28. srpna 2008 v 20:38 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Ahojky lidišky x)
Tak sem zpátky z toho soustředění :) Jako bylo to tam upa děsně superní .. upa fakt mega good !! Jako nej soudtředěí na jakym sem kdy byla x) No já asi na jinym nebyla , ale byla sem minulej rok taky na nějak 3 dny v Karviné a to bylo horší .. tohle soustřeďko bylo upa božský !! Upa mega moc ! Jako měli sme tréninky ráno , po obědě a pak někdy po večeři :) Jako já si ale hned 2 den udělala něco s tim kotníkem co sem měla v sádře tak sem pak zbytek soustředění netrénovala ale to je jedno :) I když bych teda radši trénovala .. No jako fakt goodecký . Mohli sme chodit když sme neměli tréninky , tak kdykoli jindy do města a tak .. prostě super ! Rno sme měli k snídani vždycky rohlík s máslem (a kdo chtěl i s marmeládou) ale my sme si spíš šli koupit třeba jogurt nebo sejra do města a ráno sme si to dali s tima rohlíkama..měli sme tam jakoby klubovnu kde sme právě jedli ty snídaně . Mohli sme si tam kupovat takový limošky (0,33 l) a stáli jenom 7 kč ! Jako ebyli to zase bůhví jaký dobrý limošky ale za takou cenu to bylo dobrý x) Na obědy a večeře sme chodili do nějaký jídelny . No humus x) No a spali sme v šatně a měli sme tam i 3 sprchy ,ale nebyli tam dveře ale to sme přežili v pohodě (aby ste pochopili , tak ty sprchy byli jako u tý šatny takže když se zavřela šatna tak tam z chodby nebylo vidět ! ) No...jako byla tam fakticky dooost velká pr*el x) S Denčou sme tam dělali kraviny..prostě tobyste nevěřili co sme dělali..třeba sme n matraci sázeli mrkvičky a zalejvali je a tak mno..prostě hustý x) Takový výtlemy ... No dám Vám sem (snad ještě dneska) fotky z toho soustřeďka mno..tak bylo to fakticky dobrý ! Tak zatim pp :)

Loučim se..

25. srpna 2008 v 16:14 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Ahojky lidišky,
Tak jak už sem vám předtim naťukla , tak v 17:00 odjíždím na soustředění s házenou . Jedeme do Žirovnice a budeme tam 3 dny.. takže do čtvrtka do večera . No .. tak se tady měte hezky . SB si mě plsky nemažte ju ? Pápáááá :)

Navstevnost za minuly tyden (18.8. 2008 - 24.8. 2008)

25. srpna 2008 v 9:44 | KiFfinka.Baby* |  Ostatní okolo blogu
Navstevnost za minuly tyden (18.8. 2008 - 24.8. 2008) je:
Pondeli: 51
Utery: 61
Streda: 46
Ctvrtek: 121
Patek: 49
Sobota: 53
Nedele: 76

Celkem: 457

Design 0.63

24. srpna 2008 v 21:28 | KiFfinka.Baby* |  Designy blogu
Název : Emily Osment
Od/do : 24.8.2008 - ?
Spokojenost : 75%
My comment : No , neni teda nic moc . Ale tamten už mi tak lez na nervy že mi z toho až úplně ...úpa sem z toho měla blbou náladu když sem na to jukla . Prostě mi to lezlo na mozek a ještě k tomu se někomu zobrazoval blbě a já vim jak mno...jukala sem na to v Opeře . Tak tenhle je dělanej celkem narychlo ...
Inspirace : Můj druhej blog na kterým teď jsem www.kexiq-hsm.blog.cz
Pixelky k designu : různé ...
Náhled designu : TADY
No tak snad se Vám líbí alespoň trochu . Zejtra Vám přidám akorát asi jeden článek a pak už ne až asi do konce prázdnin..prostě sem musela změnit ten design jak mě tamten štval..tak pište komenty :) Papa ...

Je pořád pozastaveno !

24. srpna 2008 v 15:54 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Jetakže proto nic nepřibejvá ! Je pozastaveno asi až do konce prázdnin...zejtra Vám napíšu asi jeden článek a pak až do konce prázek asi nic ! Papa :)
Jo a teď mě najdete na www.kexiq-hsm.blog.cz teď tam ,,bydlim" content.gif image by Salisko Tak se tam jukněte..je tam new design tak napište koment . A promiňte SB že moc nepíšu..pp a nemažte si mě pls !

Dneska tu asi moc nebudu...

23. srpna 2008 v 8:08 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Ahojky lidišky :)
Tak dneska tu asi moc nebudu . Ale já tu skoro vůbec nejsem žádnej den x) Nebo jako já na počítači sem ale ne na blogu...nebo i na blogu ale nechce se mi přidávat články ... Mno ... dneska tu nebudu , ptže sou zápasy s házenou...hrajou velký ženský tak na ně budu koukat (jo kdyby ste nevěděli mluvim o házené ) a je to turnaj takže hraje každej s každym mno ... tak tu nebudu :) Papa :)

Mám new blog :)

22. srpna 2008 v 14:48 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Ahojky lidišky...tak mám new blog . www.kexiq-hsm.blog.cz ... Ale nebojte . Neodejdu tam ..mám prostě teď 2 blogy..mám ho od včerejška tak jukněte..pp :)

Proč nikdo nic nepíše ...

21. srpna 2008 v 15:12 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa

Lidišky proč vůbec nepíšete komenty fnuuuciq ? Já vim , že mám blog pozastavenej , ale pořád sem na blogu i když nic nepřidávám a čekám na nějakej ten koment , ale vy nic nepíšete Tak plsky pište A co jinak Creati-ve? Jak se máte pixel? Já se mám celkem fajn až na to , že mě všechno bolí laugh-2.gif image by SaliskoJak teďka máme každej den tréninky a předtim sem 2 měsíce nic nedělala tak sem z toho polomrtvá hehe.gif image by Salisko No... včera sme běhali 12 minut okolo haly , ptže tam nebyl náš trenér a tak sme tam byli s většíma a oni takle běhaj..no já uběhla 21 koleček za těch 12 minut thXX.gif image by Salisko. To myslim bylo nejvíc co tam kdo uběhA dneska tam náš trenér nebude celej trénink včera tam nebyl jenom 5 minut icon_17.gif image by Salisko To znamená že budeme mít zas trénink s většíma a to znamená smrt gasp.gif image by Salisko Jako fakt ... Zase budeme běhat 12 minut a on tam ještě skoro nikdo z nás mladších nebude takže se bojim abych tam nebyla sama No lidišky Až přídu v 6 domů tak se osprchnu a jedeme na chatu takže sem už nezaskočimNo ale vrátim se hned zejtra ráno nebo dopoledne 001.gif image by Salisko Tak se zatim mějte hezky 4.gif image by Salisko Pápá ...
KiFfinka.Baby

Design 0.62

20. srpna 2008 v 19:24 | KiFfinka.Baby* |  Designy blogu
Název : High School Musical
My comment : No .. je v trochu jinym stylu , než ty předchozí . Podle mě je celkem i pěknej ale nej asi ne ... Snad se Vám líbí určo pište komenty !!!
Od/do : 20.8.2008 - ?
Spokojenost : 60%
Pixelky k designu :
1. Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve.Creati-ve
2. 001.gif image by Salisko002.gif image by Salisko003.gif image by Salisko004.gif image by Salisko005.gif image by Salisko006.gif image by Salisko007.gif image by Salisko008.gif image by Salisko009.gif image by Salisko010.gif image by Salisko011.gif image by Salisko012.gif image by Salisko013.gif image by Salisko014.gif image by Salisko015.gif image by Salisko
3. emo14.gif image by Saliskoemo13.gif image by Saliskoemo11.gif image by Saliskoemo7.gif image by Saliskoemo6.gif image by Saliskoemo4.gif image by Saliskoemo3.gif image by Saliskoemo2.gif image by Saliskoemo22.gif image by Saliskoemo21.gif image by Saliskoemo20.gif image by Saliskoemo19.gif image by Saliskoemo18.gif image by Saliskoemo15.gif image by Salisko
4.PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket
5.thZz.gif image by SaliskothXX.gif image by Saliskothwui.gif image by Saliskothumguck.gif image by Saliskothsnief.gif image by Saliskothnormal2.gif picture by Saliskothluvi.gif image by Saliskothlchel.gif image by Saliskothew.gif image by Saliskothblush-6.gif image by Salisko
6.k_glad.gif image by Saliskok_arg.gif image by Saliskok_love.gif image by Saliskok_ledsen.gif image by Saliskok_asleep.gif image by Saliskok_sover.gif image by Saliskok_poff.gif image by Saliskok_blink.gif image by Saliskok_crazy.gif image by Saliskok_meraglad.gif image by Saliskok_ohmy.gif image by Saliskok_himlar.gif image by Saliskok_grater.gif image by Salisko
7.1.gif image by Salisko2.gif image by Salisko3.gif image by Salisko4.gif image by Salisko5.gif image by Salisko6.gif image by Salisko7.gif image by Salisko8.gif image by Salisko9.gif image by Salisko10.gif image by Salisko11.gif image by Salisko12.gif image by Salisko13.gif image by Salisko14.gif image by Salisko15.gif image by Salisko
Náhled designu : Tady
Pište komenty plsky..pp :)

! POZASTAVUJU blog !

19. srpna 2008 v 19:30 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Hojky lidišky....tak pozastavuju blog. Za 1.sem teďka stejně moc nechodim a za 2. mě už se* protože jako chci něco udělat (třeba design) a prostě to nejde .. nebo jako de , ale .. no neřešte . Tak prostě pozastavuju ... kdyby chtěl někdo si psát nebo tak tak buď na ICQ 464-233-760 a nebo na lidech.cz , jsem tam jako OnicQa ... No tak newim kdy se vrátim ... asi do konce prázdnin jo . Tak papa :) A SB pls nemažde si mě!!!

Design 0.61

19. srpna 2008 v 13:18 | KiFfinka.Baby* |  Designy blogu
Název : Flowers ...
My comment : No tak tenhle design je spíš takovej přechodnej než branej vážně... je takovej obyč mno . A moc se mi ani nelíbí ... prostě sem něco udělala v PF a pak sem to nějak přetvořila na DeZz no a vyšlo z toho tohle , takže se ani nebudu divit když se Vám to nebude líbit ...
Spokojenost : 30%
Od/do : 19.8.2008 - ?
Pixelky k designu :
1.
2.
Náhled designu : TADY
No tak pište komenty a vim že to neni nic moc mno..pp :)

Kecííííky...

19. srpna 2008 v 8:24 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa
Ahojky lidišky :)
Promiňte že sem tu včera nebyla a předevčírem taky moc ne ,
ale předevčírem sem
neměla čas a včera taky ne a ještě k
tomu sem si přihlásila na lidech , tak tam teď
sem mno...jsem tam jako OnicQa tak můžete juknout ..
No včera jsme měli první trénink
s házenou (od konce školního roku) a mě hned bolí kotník
a mám něco s prstem
kterej sem měla 2x v sádře x( No ... snad to bude dobrý .
Jo a dozvěděli sme se že
tréninky nemáme jenom pondělí - středa - pátek
ale každej den (Po,út,st,čt,pá) !!!
Jako nikdo to nevěděl ... každej si myslel že je to jen
ty 3 dny...no tak dneska tu
asi taky moc nebudu...du jukat na házenou ..pp :)

Navstevnost za minuly tyden (11.8. 2008 - 17.8. 2008)

18. srpna 2008 v 9:18 | KiFfinka.Baby* |  Ostatní okolo blogu
Navstevnost za minuly tyden (11.8. 2008 - 17.8. 2008) je:
Pondeli: 223
Utery: 214
Streda: 175
Ctvrtek: 167
Patek: 159
Sobota: 148
Nedele: 116

Celkem: 1202
Tak už se to naštěstí zvedlo :) Díky..pp :)

Sorry , že sem nic nepřidala ...

17. srpna 2008 v 16:31 | KiFfinka.Baby* |  Kecy Mrs.KexíQa

Ahojky lidišky...
Sorry , že sem tu nebyla ale bolelo mě břicho a bylo mi blbě a teď jsme byli ještě u tety takže sem nic nepřidala mno...a za chvíli jedu s rodičema na tenis . Teda hrát budou oni my se budeme s tetou jenom koukat :) Tak dneska newim jestli ještě něco přidám ale spíš ne..pp :)